Tónování skel

Používáme pouze kvalitní homologované fólie, které se lepí z vnitřní strany skla, tudíž můžeme zaručit s naší odbornou montáží dlouholetost zatmavení Vašeho vozu.

Ceny fólií na okna u aut jsou různé. Pohybují se od 1.500 Kč, ale vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc dle jeho představ a náročnosti. Pro přesnou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat na našem telefonním čísle 775 681 304.

Cílem naší práce je Vaše maximální spokojenost.

 

Proč si pořídit autofólii? :

Chrání před horkem a blednutím interiéru

Velké okenní plochy moderních vozů mají i své negativní stránky. Vlivem intenzivního slunečního záření se vozidlo rychle stává pojízdnou saunou. I při zapnuté klimatizaci slunce přes skla vozu pálí. Díky automobilové fólii taktéž prodloužíte životnost interiéru a snížíte přehřívání vnitřního prostoru. Nová generace autofólií redukuje podle typu až 75 % infračerveného (tepelného) záření.

Zlepšují viditelnost

Automobilové fólie nejnovější generace filtrují podle typu až 99 % škodlivých UV paprsků a zároveň snižují oslnění sluncem a světly ostatních vozidel.

Zvyšují bezpečnost

Použitím autofólie chráníte zdraví svoje i své rodiny, protože účinně zabraňuje vysypání skla při poškození.

Přináší dokonalý design a chrání Vaše soukromí

V neposlední řadě autofólie dodají Vašemu vozu nový dokonalý vzhled a zároveň snižují průhled do interiéru vozu při zachování průhledu z automobilu ven.